Avaleht

31.mai (kolmapäev)

7. - 9. klassid 9:00—14:00

1. juuni (neljapäev)

10А, 10В, 10С klassid 9:00 – 13:00
11. klassid 13:00 - 15:00

2.juuni (reede)

12. klassid – 9:00-14:00
võlgnikud

Registreerimine kuni 31.mai: https://goo.gl/JXuaFB

Teaduslaager on mõeldud 5.–8. klassi õpilastele

Laager toimub alates 12. juunist kuni 16. juunini.

Tööaeg: 9:00 - 14:00

 

plakat Laager3

Koolisisese eesti keele olümpiaadi parimad on:

7. klass - Oleg Lukjanov
8. klass - Aleksandr Talja
9.klass - Erika Maksimova
10. klass - 1. Anna Sannikova, 2.-3. Anton Zakatov ja Artjom Savrin
11.klass - 1. Igor Junolainen, 2. Julia Tjagur, 3. Nikita Romanenko
12. klass - 1. Oskar-Daniel Remmelg, 2. Artur Vaino, 3. Jekaterina Šibajeva

Täname aktiivse ja eduka osavõtu eest!

4. veebruaril toimus bioloogiaolümpiaadi regionaalvoor

Emil Pavljtšenkov - 1. koht (10. klassi õpilaste seas)
Anastassia Volkova - 2. koht (10. klassi õpilaste seas)
Maria Bograja - 1.koht(11. klassi õpilaste seas)
Artur Vaino - 1.koht(12. klassi õpilaste seas)
Õnnitleme!
 
Täname Maksimi Spitšikovi, Danieli Lambing, Karina Hokkanen ja Jelizaveta Muzalevskaja osalemise eest.

27. jaanuaril toimus füüsikaolümpiaadi regionaalvoor gümnasistidele.
Maria Bograja - 3.-4. koht 
Õnnitleme!
 
Täname Alina Lilleoja osalemise eest.

 

27. jaanuaril toimus saksa keele olümpiaadi regionaalvoor gümnasistidele.
Artjom Jakovlev - 4. koht
Täname Oskar-Danieli Remmelg osalemise eest.

20. jaanuaril toimus maakondlik võistlus "Otsing Internetis"

Toomas Tarvo  - 2.koht (8.-9. klassi õpilaste seas)
Semjon Kravtšenko  - 1. koht (10.-11. klassi õpilaste seas)
Danil Perevalov  - 3. koht (10.-11. klassi õpilaste seas)
Õnnitleme!
 
Täname Arturi Kutõrkini, Anastassia Ingeroineni, Jelizaveta Muzalevskaja, Pavel Andronovi, Jeva Ivanova ja Oleg Lukjanovi osalemise eest.

16.jaanuaril toimus Jõhvi Vene Põhikoolis eesti keele teise keelena projektialane piirkondlik olümpiaad vene õppekeelega koolide 8.-9. klasside õpilastele.

Järve vene gümnaasiumist võttis osa 3 õpilast: Daniel Lambing 8.kl, Erika Maksimova  ja Arina Vladimirova 9.kl.  

 

Erika Maksimova sai 120 punktiga 5. koha,

Arina Vladimirova 104 punktiga 9. koha. 

 

Täname osavõtjaid tubli esinemise eest!