Avaleht

Matemaatika TR gümnaasiumi lõpetajale I osa               5,60 euro
Matemaatika TR gümnaasiumi lõpetajale IIosa               5,60 euro

Töövihikute eest tuleb tasuda ainult ÜLEKANDEGA gümnaasiumi arvelduskontole SEB pangas
Pöörake tähelepanu sellele, et summa oleks õige ning arvel on viidatud mille ja kelle eest makstakse.
(saaja:Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium, a/k EE621010220011626010, selgitus: Nimi ja Perekonnanimi, klass, mille eest).

Läänemere Projekti ehk BSP veebiviktoriin toimub juba kuuendat korda ja selle läbiviimist toetab Haridus- ja Teadusministeerium. Eelmisel aastal oli viktoriinis osalejaid üle 800.

Viktoriinis võivad osaleda kõikide koolide õpilased, kes inglise keelt oskavad, kuid vaid UNESCO ühendkoolide ja BSP võrgustiku koolide õpilased saavad osaleda auhindade loosimises. Antakse välja nii rahvusvahelisi kui ka riiklikke auhindu. Õiged vastused ja osalejate tulemused postitame BSP rahvusvahelisele kodulehele detsembris, enne jõule (http://www.b-s-p.org/home/).

Viktoriini võivad teha ka õpetajad, kuid neil palume lisada oma nime järele märkuseks *(õpetaja), sest nii saame punktiarvestusest õpetajate vastused eraldi kokku koguda.

Viktoriini võib teha näiteks kooli arvutiklassis näiteks inglise keele, geograafia või bioloogia tunnina. Viktoriini läbimiseks kulub aega vähemalt 30 minutit, aga maksimaalselt annab süsteem aega 60 minutit. Viktoriini lahendades on indlasti on vaja internetiühendust ning heli kuulamiseks, video vatamiseks vajalikku tehnikat.
Maksimaalselt on võimalik saada 100 punkti. Aga kindlasti on enne viktoriini tegemist vaja teada seda, et iga õpilane saab osaleda vaid ühe korra (loetakse tema esimene skoor) ja küsimustele vastatakse kindlas järjekorras ning esimese küsimuse juurest edasi liikudest pole võimalik enam tagasi minna ning seda parandada. Seega tuleb oma vastuses enne järgmise küsimuse juurde liikudes kindel olla.
Viktoriin on avatud 17.oktoobrist 17.detsembrini 2018!

Eelnevate aastate viktoriiniküsimused ja vastused leiad siit:  http://bsp.teec.ee/vaatluste-tulemused/

1. 10 Klass      Eesti keele töövihikud (I, II osad)      10,45
  2. 11 Klass      Matemaatika lisamaterjal I osa          7,05
                       Matemaatika lisamaterjal II osa          7,05
  3. 12 Klass     Bioloogia töövihik gümn- le, IV osa     8,47

Lugupeetud lastevanemad!

Kapi üüritasu on 10 eurot. Kapi eest tuleb tasuda gümnaasiumi arvelduskontole SEB pangas
(saaja:Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium,
a/k EE621010220011626010,
selgitus: Kapp, klass, õpilase nimi).