TEATRIKUNSTI RINGI TEGUTSEMISE

Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium

TEATRIKUNSTI RINGI TEGUTSEMISE

KORD

Teatrikunsti ringi tegutsemise kestus: 01. veebruar – 31. mai 2018.aasta.

Teatrikunsti ringi tegutsemise koht: Järve vene gümnaasiumi fuajee 2. korrus ja kab. 209

Teatrikunsti ringi tegutsemise kord: Näitleja meisterlikkuse, lavakõne ja lavalise liikumise  meisterklassid, etenduste ja miniatuuride lavastamine, töö luule- ja proosatekstidega.

Teatrikunsti ringi tegevuse eesmärgid:

1. pakkuda Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasiumi õpilastele harjutada näitlemis- ja juhtimisoskusi;
  2. Teatrikunsti edendamine:
  3. Osalemine linna-, maakonna-, vabariiklikel ja rahvusvahelistel

Teatrikunsti ringi tööaeg: kolmapäeval 16.00 - 17.15 ja reedel 15.00 - 17.30.

Sihtgrupp: Järve vene gümnaasiumi 8.-12. klassi õpilased (neiud ja noormehed)

Üldtegevus:

Huviringis osalemiseks esitab õpilane vormikohase kirjaliku avalduse huviringi juhile, mis on kooskõlastatud õpilase vanematega.

Juhul, kui õpilane puudub regulaarselt põhjuseta  õppetreeningtööst, gümnaasiumil on õigus õpilane ringi osalejate nimekirjast välja arvata.

Huviringi õppetöö toimub vastavalt kinnitatud ringitöö kalenderplaanile.

Osalemine ringitöös on tasuta.

Tundidesse  hilinemine on keelatud. Riietus ja jalanõud peavad olema mugavad.

Huviringi juhendaja: Tatjana Kundozjorova tel. 5529065 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.