Kardiringi töökord

KARDIRINGI TEGUTSEMISE
KORD

Kardiringi tegutsemise kestus: 01. september – 31. detsember 2018.aasta
Kardiringi tegutsemise koht: kooli kab.310 (teooria) ja kardiringrada (praktika)
Kardiringi tegutsemise kord: treeningõpe (teooria ja praktika)

Kardiringi tegevuse eesmärgid:

1. pakkuda noortele sportlikke tegutsemisvõimalusi;
2. tekitada huvi tehnika vastu kogu edasiseks eluks ja anda oma entusiasmiga see huvi edasi ka teistele inimestele;
3. arendada häid sõiduoskusi;
4. arendada noortel kohusetunnet ja teisi positiivseid omadusi;
5. tutvustada erinevaid võimalusi õppetööst vaba aja sisustamiseks, seal hulgas kardisõitu.

Kardiringi tööaeg: laupäeviti kella 12 kuni 15

Sihtgrupp: 14-19 aastased neiud ja noormehed

Üldtegevus:
Huviringis osalemiseks esitab õpilane vormikohase kirjaliku avalduse huviringi juhile, mis on kooskõlastatud õpilase vanematega.
Juhul, kui õpilane puudub regulaarselt põhjuseta õppetreeningtööst, on gümnaasiumil õigus õpilane ringi osalejate nimekirjast välja arvata.
Õppetreeningud toimuvad vastavalt kinnitatud ringitöö kalenderplaanile.
Osalemine ringitöös on tasuta. Õpilastel on õigus kasutada tasuta spordivahendeid.

Huviringi juhendaja: Alexander Laryushin tel. 55686964, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.